Фитнес клуб Аура на Шекспира

gym

Фитнес клуб Аура на Шекспира

Заняття спортом відіграють дуже важливу роль у житті сучасної людини. Робота та сімейні справи не завжди сприяють активному способу життя, який необхідний для привабливості, гарного самопочуття та настрою.

Успішні люди дуже давно оцінили заняття спортом, які надають заряд бадьорості, дозволяють зняти напругу та стрес, сприяють саморозвитку та мотивують на подальші досягнення.

Саме для тих, хто звик досягати результату, хто цінує себе, своє здоров'я та надихає себе здоровим способом життя, і був створений фітнес клуб у центрі Харкова – «Аура»! Ми зібрали все найкраще для Вас у одному фітнес -комплексі для того, щоб Ви разом з нами могли зарядитися енергією та позитивом, а також отримати чудову спортивну форму та відмінне самопочуття!

Фітнес клуб на Шекспіра розташований таким чином, що Ви зможете швидко доїхати сюди з будь-якої точки міста.

Пориньте в атмосферу разом з фітнес клубом «Аура» !

До Ваших послуг все необхідне як для ефективних тренувань, так і для відновлення сил після робочого дня:

  • Кращий басейн в Харкові з багаторівневою системою очищення води;
  • Тренажерний зал, який розділений на декілька окремих зон;
  • Групові тренування різних напрямів з фітнесу для дорослих;
  • Масажний кабінет;
  • Фінська сауна з купіллю.

Спортивний клуб у центрі Харкова

Широкий вибір різних напрямів з фітнесу дозволять обрати ті тренування, які максимально відповідають Вашим вимогам. Коли обираєте групове заняття, має значення рівень Вашої фізичної підготовки та інтенсивність занять, напрям та техніка. Для досягнення оптимального результату ми порадимо найефективніше  групове тренування з фітнесу саме для Вас.

Розклад занять складений з урахуванням того, щоб кількість людей в кожній групі була розподілена рівномірно. Це дає можливість тренеру приділяти максимальну увагу кожному клієнту.

Тренажерний зал

Тренажерний зал в центрі міста має зручне розташування. має зручне розташування. Він оснащений сучасними тренажерами відомих світових брендів. Коли обирали обладнання, в першу чергу враховувалась його надійність та зручність у використанні. У залі постійно підтримується оптимальна температура для занять. Спортзал у центрі – це ідеальне рішення для тих, хто цінує свій час! 

Басейн

У басейні фітнес клубу «Аура» підтримується оптимально комфортна температура, а вода  з найкращою ступінню очищення у Харкові! Відвідування такого басейну безпечно не тільки для дорослих, але і для дітей! У басейні передбачені групові та індивідуальні заняття, а також окремий напрям Аква-мама – для майбутніх мам!

Команда фітнес клубу «Аура»

У фітнес клубі «Аура» для Вас працює команда професійних, сертифікованих тренерів. До них Ви можете звернутися з будь-яким питанням або замовити персональне тренування, де  отримаєте професійно складене тренування, яке потрібне для досягнення бажаних Вами цілей та результатів.

У фітнес барі у Вас є можливість насолодитися освіжаючими коктейлями та спробувати здорове збалансоване меню, яке дозволить Вам підкріпитися після тренування та отримати необхідну кількість білків та вуглеводів для закріплення ефекту.

Академіка БарабашоваСалтівка
0 800 305 700
Режим работы
пн.-пт.7:00-22:00
сб.-вс.8:00-22:00

Звоните нам

Ответим на все вопросы

0 800 305 700

Пробуйте с нами

На гостевых занятиях

можно попробовать все, что у нас есть

Приходите на тренировки

Наши контакты