Фитнес клуб AURA на Салтовке

gym

Фитнес клуб AURA на Салтовке

【Фітнес клуб Аура у Харькові на Салтівці】➜ це фітнес клуб преміум класу, який вважається одним з найкращих у Харкові❗️ Спеціально для Вас у клубі « Аура»  на Салтовці ми поэднали комфортні умови, професійний підхід, сучасне обладнання провідних світових виробників. Таке поєднання дозволить Вам проводити тренування з задоволенням та користю , а також отримати саме той результат, якого Ви заслуговуєте. 

Здоровий спосіб життя став одним з головних пріоритетів сучасної людини. Більшість людей різного віку приділяє час заняттям спортом та дотримується здорового харчування. Це дозволяє підвищити якість життя, продовжити молодість, скинути напругу і стрес, скоректувати фігуру, поліпшити настрій і багато чого іншого.

Доведено, що успішні люди схильні більше уваги приділяти собі і своєму здоров'ю, а також раціонально планувати своє життя, щоб устигати відвідувати спортивний клуб.

Тренажерний зал на Салтівці

У Вашому розпорядженні тренажерний зал з п'ятьма зонами: кардіо, вільні ваги, кросфіт, грузоблочні тренажери і зона для занятть EMS.

Тренажерний зал на Салтівці має площу 500 м² і дозволяє займатися одночасно великій кількості людей без відчуття дискомфорту для кожного. У залі підтримується оптимальна для занять температура, а система п'ятикратного очищення повітря створює сприятливі умови для тренувань.

Басейн

Що стосується басейну – ми гарантуємо чисту воду без вмісту хлору! Для очищення басейну встановлена інноваційна система фільтрації, яка складається з трьох незалежних систем!  Заняття у басейні фітнес клубу «Аура» на Салтівці безпечні навіть для немовлят!

Групові  заняття у фітнес клубі на Салтівці

Також ми пропонуємо для дітей та дорослих великий вибір групових занять різноманітних напрямків з використанням допоміжного обладнання. Заняття проводять професійні сертифіковані інструктори з застосуванням відповідних програм тренувань.

Сквош

Якщо Ви любите активні ігри – радимо пограти у сквош на спеціально обладнаному сквош-корті фітнес клубу «Аура». У сквош грають у зачиненому з чотирьох сторін приміщенні з використанням спеціальних ракеток та відносно м'якого м'яча, біля чотирьох сантиметрів у діаметрі. Грати можна один на один або два на два гравця.

А для найазартніших у фітнес клубі «Аура» дуже часто проводяться турніри зі сквошу, де можна випробувати свої сили та поринути у атмосферу змагань.

Персональні тренування

У фітнес клубі «Аура» на Салтівці у Вас є можливість замовити персональне тренування за будь-яким обраним напрямом. Тренер із задоволенням поділиться з Вами досвідом, проконтролює правильність виконання вправ та допоможе підібрати програму тренувань персонально для Вас.

Також у нас є дитяча ігрова кімната, де Ваша дитина зможе чудово провести час з координатором дитячої кімнати. Поки Ви відвідуєте найкращий зал на Салтівці, Вашу дитину чекають цікаві ігри, захоплюючі заняття з дитячої творчості та дитячого фітнесу.

SPA зона фітнес клубу «Аура»

Якщо Ви втомилися після робочого дня, у фітнес клубі «Аура» на Салтівці, є відмінна можливість відпочити та розслабитися у  зоні СПА комплексу. До Ваших послуг фінська сауна, руська лазня та турецький хамам з професійними банщиками та масажистами. А також велика кількість СПА-процедур на будь-який смак!

  • Акції

  • ❱❱❱ Будь у формі ❱❱❱ ☎ 0-800-305-700

Ботанічний садПавлове Поле
0 800 305 700
Режим работы
пн.-пт.7:00-22:00
сб.8:00-22:00
вс.8:00-21:00

Звоните нам

Ответим на все вопросы

0 800 305 700

Пробуйте с нами

На гостевых занятиях

можно попробовать все, что у нас есть

Приходите на тренировки

Наши контакты